Zamečnické práce
Zamečnické práce

V oblasti zámečnické výroby jsme Vám schopni nabídnout kompletní výrobu. Od započetí výrobku až po jeho dokončení. Jinými slovy, jde o operace jako například, sekání, střihaní, ohranění, nalisování nebo nastřelení šroubů a matic, svaření, předúpravu před lakováním, nalakováním a pečlivým zabalením. Při výrobě využíváme moderních, velice přesných a výkonných CNC strojů, včetně jiných zařízení a technologií, které se navzájem doplňují.

Přehled základních výrobních operací, které nabízíme:

  • Řezání jeklů a profilů na CNC strojní pile
  • Rolování a stáčení trubek a jeklů na stáčecím stroji
  • Nastřelování a lisování zálisných matic a šroubů
  • Svařování pomocí CO2, smíšených plynů MIG a MAG

Pro orientaci, vyrábíme výrobky, které nachází své místo v průmyslových odvětvích jako jsou například zábavní, zpracovatelské, chemické, zdravotnické, výrobní, a jiné. Vyrábíme například: rozvaděče, stoly, skříně, různé typy plechových krabic, průmyslových van, koster, zařízení z nerezi, gastrozařízení, reklamy, reklamní nápisy, konzole, schodiště, zábradlí, skleníkové a jiné konstrukce, atd. Vše se odvíjí od Vašeho přání. Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko 'Souhlasím se vším'.