Prezentace firmy Leták Katalog Komplexní zpracování kovů

V roce 2018 se KLEMAT CZ zúčastnil na veletrhu Elmia Subcontractor

www.elmia.se/subcontractor

Veletrh Elmia Subcontractor je významným zavedeným skandinávským veletrhem, který je zaměřený čistě na strojírenské subdodávky. Veletrh je navštěvován valnou většinou firem hledajících partnery pro zadávání výroby (outsourcing) především ze Švédska, ale také z Dánska, Finska a Norska. Po větším veletrhu MIDEST se, dle vyjádření účastnících se firem, stává Elmia Subcontractor druhým největším veletrhem strojírenských subdodávek v Evropě. V některých oblastech je pro české firmy skandinávský veletrh lépe zaměřený. Dle zkušeností ZK Stockholm lze potvrdit, že kromě přesně cílené aktivní akvizice, je Elmia Subcontractor výbornou příležitostí, jak najít ve Švédsku partnery ve strojírenských kooperacích.

2015

V tomto roce se firma Klemat CZ s.r.o. historicky poprvé účastnila a prezentovala své služby v oblasti zpracování kovů ve Skandinávii – Švédsku, na veletrhu Elmia. Došlo k úspěšnému navázání nových obchodních vztahů s předními světovými výrobci v oblasti automobilového a zemědělských průmyslů, chemických a jiných odvětví.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko 'Souhlasím se vším'.