Ohraňování a střihání
Ohraňování a střihání

Pro ohraňování používáme pět CNC ohraňovacích strojů značky Safan a tvářecí lisy do maximální délky 3000 mm. Maximální tloušťka materiálu závisí na délce ohybu daného plechu.

Díky vysoké škále nástrojů jsme schopni vyhovět různým požadavkům zákazníka. Pro orientaci: R0.5, R1, R3, R7, R10, R15, R20, R25, R30, R50 , lisování lemů a profilů Z.

Pro stříhání používáme nové CNC servohydraulické nůžky značky Safan s automatickou změnou střižného úhlu a pneumatickou podporou plechu a hydraulické nůžky značky Haco.

Střižná délka 3100 mm.
Max. tl. 6 mm.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Publicita na www
SafanDarley H-Brake Hybrid
SafanDarley H-Brake Hybrid

Jsme zase o krok dál! S našim novým ohraňovacím lisem jsme schopni splnit i náročnější požadavky našich zákazníků a ohýbat plechy o maximální délce až 4 metry a tonáže 170 tun!

SafanDarley H-Brake Hybrid je dnes nejmodernější ohraňovací lis, který se vyznačuje následujícími vlastnostmi: Modelová řada SafanDarley H-Brake Hybrid je zaměřená na lehkou, ale velmi precizní výrobu s výkon lisovací sily 1100 kN a 1700 kN a s délkou 3655 mm a 4250 mm.

Velmi vysoká produktivita lisu je garantovaná přibližovací a zpětnou rychlostí horního baranu až 230 mm/sec., čímž podstatně převyšuje konkurenci. Velmi nízká energetická náročnost díky úsporným pohonům, spotřeba elektrické energie je oproti konvenčním lisům snížená až o 73%. Díky skutečně minimální olejové náplni (pouze 2 x 9 litrů, resp. 2 x 15 litrů) jsou provozní náklady na velmi nízké úrovni, životnost oleje je velmi vysoká. Olej vůbec nepřichází do kontaktu s okolním vzduchem, což nadále přispívá k příznivé životnosti. Vynikající robustnost a stabilita rámu stroje zaručuje požadovanou opakovatelnou přesnost. Polohování horního baranu je velmi precizní, s odchylkou 0,005 mm se řadí ke špičce na trhu.

Safan E-Brake Ultra disponuje s CNC bombírovacím stolem Wila NSCR-II PREMIUM. Díky němu jsou jakékoliv deformace rámu eliminovány a výsledkem je konstantní úhel po celé lisovací délce. S jeho kompaktními rozměry je minimalizována pravděpodobnost kolizí mezi výrobkem a stolem při výrobě složitých ohybů, jako jsou např. Z - ohyby, negativní ohyby a pod.

Stroj je v plné výbavě, disponuje zejména 6osým zadním dorazem, systémem s laserovým měřením úhlu E-Bend L Blue.

Lisovací síly 1300 kN a lisovací délka 3060 mm.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko 'Souhlasím se vším'.