Ohraňování a střihání
Ohraňování a střihání

Pro ohraňování používáme pět CNC ohraňovacích strojů značky Safan a tvářecí lisy do maximální délky 3000 mm. Maximální tloušťka materiálu závisí na délce ohybu daného plechu.

Díky vysoké škále nástrojů jsme schopni vyhovět různým požadavkům zákazníka. Pro orientaci: R0.5, R1, R3, R7, R10, R15, R20, R25, R30, R50 , lisování lemů a profilů Z.

Pro stříhání používáme nové CNC servohydraulické nůžky značky Safan s automatickou změnou střižného úhlu a pneumatickou podporou plechu a hydraulické nůžky značky Haco.

Střižná délka 3100 mm.
Max. tl. 6 mm.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Publicita na www
SafanDarley H-Brake Hybrid
SafanDarley H-Brake Hybrid

Jsme zase o krok dál! S našim novým ohraňovacím lisem jsme schopni splnit i náročnější požadavky našich zákazníků a ohýbat plechy o maximální délce až 4 metry a tonáže 170 tun!

SafanDarley H-Brake Hybrid je dnes nejmodernější ohraňovací lis, který se vyznačuje následujícími vlastnostmi: Modelová řada SafanDarley H-Brake Hybrid je zaměřená na lehkou, ale velmi precizní výrobu s výkon lisovací sily 1100 kN a 1700 kN a s délkou 3655 mm a 4250 mm.

Velmi vysoká produktivita lisu je garantovaná přibližovací a zpětnou rychlostí horního baranu až 230 mm/sec., čímž podstatně převyšuje konkurenci. Velmi nízká energetická náročnost díky úsporným pohonům, spotřeba elektrické energie je oproti konvenčním lisům snížená až o 73%. Díky skutečně minimální olejové náplni (pouze 2 x 9 litrů, resp. 2 x 15 litrů) jsou provozní náklady na velmi nízké úrovni, životnost oleje je velmi vysoká. Olej vůbec nepřichází do kontaktu s okolním vzduchem, což nadále přispívá k příznivé životnosti. Vynikající robustnost a stabilita rámu stroje zaručuje požadovanou opakovatelnou přesnost. Polohování horního baranu je velmi precizní, s odchylkou 0,005 mm se řadí ke špičce na trhu.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko 'Souhlasím se vším'.