Aktuality z roku 2018

  • S ohledem na dynamický rozvoj technologického vybavení firmy v předchozích letech jsme se v roce 2018 rozhodli investovat především do rozšíření výrobních klimatizovaných prostor a sociálního zázemí pro zaměstnance. Byla postavena nová dvoupodlažní výrobní a montážní hala o výměře téměř 4000 metrů čtverečních. V rámci rozšíření výroby jsme se v roce 2018 zaměřili na samotný proces svařování. Došlo k razantnímu navýšení výrobních kapacit, rozšíření a vybavení svářecích pracovišť s důrazem na investice do vybavení – nové svařovací zdroje Fronius TPSI, špičkové svařovací stoly a upínací systémy Siegmund, kvalitní odsávání s třídou filtrace 10 a mnoho jiného.
  • Úsilí v tomto směru jsme završili úspěšnou certifikací systému managementu kvality v procesech svařování dle normy ČSN EN ISO 3834-2 u společnosti TUV SUD.
  • V návaznosti na tento krok jsme v rámci udržitelnosti a dobré přehlednosti toků informací napříč celou firmou zavedli a přešli na nový systém řízení, plánování, odvádění a kontroly práce a zakázek. Systém taky umožnuje hlídání produkce jednotlivých zaměstnanců pomocí odvádění množství kusů po každé směně.
  • V roce 2018 se firma již podruhé velice úspěšně prezentovala na strojírenském veletrhu Elmia ve Skandinávii, zaměřeném na subdodávky v oblasti strojírenské výroby.
  • Naše dlouhodobé snahy v oblasti rozvoje, růstu a udržitelnosti firmy vyústily v únoru 2019 v ocenění - Diamanty českého byznysu. Toto ocenění mohou získat pouze společnosti se sídlem v České republice, které splňují obrat min. 100 mil. Kč až a mají veřejně dostupné účetní závěrky za poslední tři roky. Ocenění uděluje společnost Bisnode na základě objektivních ekonomických ukazatelů za poslední tři roky pro všech čtrnáct krajů České republiky, přičemž za Zlinský kraj jsme získali 1. místo.
  • Dále jsme získali ocenění Czech top 100 s certifikátem AAA v rámci hodnocení Czech stability award v rámci ČR.

Víceúčelová průmyslová hala

Průmyslová hala byla navržena jako víceúčelová. Realizací vznikla výrobní plocha 3000 m2 která je rozdělena na dvě patra - výrobní a nevýrobní úseky. Přízemí slouží pro účely výroby - rozšíření svářečských dílen. V patře je větší část plochy vyhrazena zejména pro účely montáže mechanických dílů. Zbylá část slouží jako sociální zázemí pro zaměstnance firmy.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko 'Souhlasím se vším'.