Po dobu činnosti společnosti naší vizí posloužila jednoduchá rovnice 'výroba, která svou povahou (jakostní a technologickou) uspokojí i ty nejnáročnější klienty' .Samozřejmě, v žádněm případě jsme nezapomněli na druhou část rovnice 'maximální flexibilitu, která nám umožnuje výrobu a dodávky zakázek v nejkratších možných termínech (mnohdy se dá hovořit o hodinách) a to vše za bezkonkurenční ceny', tyto se však staly absolutní nezbytností pro úspěšný chod, rozvoj a prosperitu naší společnosti v krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé perspektivě.

Věříme, že je to právě výše zmíněný postoj, který nám zajištuje ty nejlepší, dlouhodobé vztahy s našimi současnými klienty.

Cílem našeho záměru je vyvolání pozitivního synergetického efektu, který by dokázal zvýšit stabilitu a posílit postavení naší společnosti jak na tuzemském trhu tak i v zahraničí.

Trh a rozsah našeho působení

Zpracování plechu - Společnost KLEMAT CZ s.r.o. se postupně rozvíjela a ve většině případů sloužila především jako dodavatel pro České firmy s oblastí působení jak na trzích evropských tak světových. Přímé působení naší společnosti v zahraničí bylo proto minimální. Nicméně, díky osvojení nových technologií, navýšení výrobní kapacity a v neposlední řadě rozšíření managementu společnosti, je našim hlavním cílem nejen maximální uspokojení stávajících klientů doma, ale take postupná expanze a přímá spolupráce s firmami v zahraničí.

Průmyslová chemie - Co se týče průmyslové chemie, spolupracujeme s tuzemskými i zahraničními společnostmi a prodáváme jak v Česku tak i ve světě. Mezi naše hlavní dodavatelé patří řada společností z Číny, Německa, Francie, Ruska, Maďarska, Polska, Ukrainy, Bulharska a jiných zemí.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko 'Souhlasím se vším'.