Založená jako rodinný podnik, společnost KLEMAT CZ s.r.o. nachází své kořeny ve firmě Jiří Matušík - Klempířství. Tato firma byla úspěšně provozována jako fyzická osoba od roku 1991. Diky odborným, technickým a podnikatelským schopnostem pana Matušíka v oblasti práškového lakování, zámečniství, kovovýroby a dalších procesů spojených s tímto odvětvím, společnost prošla několika etapami rozvoje. Tak, od roku 1995, kdy společnost zaměstnávala 3 zaměstnance dosáhla v roce 2008 stavu 25 zaměstnanců.

Podrobnější informace najdete v sekci komplexní zpracování plechu. Již po několik měsíců společnost KLEMAT CZ s.r.o. úzce spolupracuje se zahraniční společností RULEN Ltd. Důvodem je diversifikace a rozšíření předmětu činnosti naší společnosti v České Republice, konkrétně se jedná o obchod s průmyslovou chemií. Naším cílem je spolehlivě dodávat a zásobovat jednotlivými produkty široké spektrum průmyslových odvětví, např. energetický, potravinářský, sklářský a jiné průmysly. Společnost RULEN Ltd. má stabilní postavení na zahraničním trhu a bohatou zkušenost s obchodem v oblasti průmyslové chemie, proto se naše společnost rozhodla využívat a dále rozvíjet jejich zkušeností a know-how. Více informací o našich službách spojených s touto činností najdete v sekci průmyslová chemie.

Ve strojovém parku se nachází precizní CNC stroje a jiné doplňující technologie, které firmě dávají takové výhody jako:

  • maximální výrobní kapacitu
  • maximální flexibilitu
  • schopnost výrábět v reálném čase téměř cokoliv , i technologicky složité výrobky z nejrůznějsích druhů plechu (nerez, hliník, pozink, měd, černý plech, atd.)

V současné době máme k dispozici novou výrobní halu.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko 'Souhlasím se vším'.